piatok 12. októbra 2012

MOJE JESENNÉ RADOSTI

Dlho som tu nebola.

Rozhodla som sa oživiť si svoje detské spomienky zo škôlky. Len teraz vidím veci aj z tej druhej strany :) Mám už aj nový hudobný repertoár, ktorý sa mi občas zadarí pohmkávať na verejnosti, kým si to neuvedomím. Na prvom mieste je pieseň o dedkovi, ktorý ťahal repu :D

Ďalej som si urobila menší nákup z antikvariátu Čierne Na Bielom a konečne mám svoj vlastný kus knižky Deti z Bullerbynu od Astrid Lindgren :))) Je to naozaj najsuper knižka, ak sa radi vraciate do svojho detstva a určite ju odporúčam :)

Čo mi ale začína chýbať cez jeseň je to, že už nemôžem vybehnúť do záhrady a odtrhnúť si čerstvú pardajku na chlebík. Tohoročná úroda bola fakt bohatá, tekvice nám vyseli aj zo stromu :)
Ale všetko má svoje pre a proti, ako sa hovorí :) A tak dám do vázy posledné kvety zo záhrady a budem sa tešiť, čo ma bude čakať za oknom zajtra. Len by nemusela byť ráno taká zima :D
Nevadí, dáme si maté :)

A môj priateľ sa čuduje, prečo vždy pijem z inej šálky. Asi nechápe, že kakao najlepšie chutí len z tej bodkovanej ;)2 komentáre: